GARNI 618B Precise
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Otthon barkács kert Elektromos hálózat Időjárás állomások |
| Gyártó | GARNI |
| Eladó | Alza.hu |
| Ajánljuk | Időjárás állomások GARNI |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
GARNI 618B Precisea következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Időjárás állomások
GARNI 618B Precise |
33 690 Ft |
Teljes GARNI 618B Precise termékleírás
Időjárás állomás GARNI 618B Precise:A GARNI 618B Precise meteorológiai állomás ideális választás mindenkinek, aki pontos és áttekinthető időjárási információkat keres valós időben. A készülék vezeték nélküli szenzorral van felszerelve a kültéri hőmérséklet és páratartalom mérésére, miközben a beltéri körülményeket is figyeli, ahol a fő egység található. Az elegáns színes kijelző az időjárási adatok mellett megjeleníti az időt, dátumot és a holdfázisokat is. A GARNI 618B Precise meteorológiai állomás rádióhullámok segítségével továbbítja a jelet akár 100 méteres hatótávolsággal, és lehetővé teszi akár három vezeték nélküli érzékelő csatlakoztatását. További praktikus funkciói közé tartozik az ismételt ébresztésfunkció, az alacsony akkumulátorszint jelzése, valamint a falra szerelés vagy asztalra helyezés lehetősége. A GARNI 618B Precise meteorológiai állomás főbb jellemzőiBeltéri és kültéri hőmérséklet és páratartalom méréseSzínes kijelző grafikus időjárás-előrejelzésselLégnyomásmérés fejlődési trenddelA GARNI 618B Precise meteorológiai...
A Alza.hu webáruházban a időjárás állomások kategóriából a GARNI 618B Precise) terméket 33 690 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória |
Otthon barkács kert, Elektromos hálózat, Időjárás állomások, |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
33 690 Ft |
| EAN |
Gyakran ismételt kérdések a GARNI 618B Precise kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a GARNI 618B Precise?
A GARNI 618B Precise terméket 33 690Ft-tól vásárolhatod meg a Alza.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a GARNI 618B Precise terméket?
A GARNI 618B Precise terméket például a Alza.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A GARNI 618B Precise raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron GARNI 618B Precise Megnézheted a Alza.hu oldalon.
❓ Mi a GARNI 618B PreciseEAN kódja?
A GARNI 618B Precise termék EAN kódja: 8592733021138
Még több terméket keresél a garni gyártótól?
Katalógusunkban az garni márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb garni termékeinek kínálatát.