Home Lyric T6 Y6H810WF1034



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Termosztát
Gyártó Honeywell
Eladó arukereso.hu
Ajánljuk Termosztát Honeywell

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Home Lyric T6 Y6H810WF1034a következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Home Lyric T6 Y6H810WF1034
Termosztát

Home Lyric T6 Y6H810WF1034

62 690 Ft

Teljes Home Lyric T6 Y6H810WF1034 termékleírás

Gyártó: HoneywellModell: Lyric T6 (Y6H810WF1034)Leírás:Egyszerű kezelés – Az érintőképernyős kezelőfelületen egyszerűbben ütemezheti, módosíthatja és bírálhatja felül a beállított hőmérsékletet.Szükség esetén a képernyő le is zárható.Távoli elérés – Okoseszközéről bárhonnan vezérelheti a fűtési rendszerét.Geofencing funkció – Az intelligens T6 okostermo

A arukereso.hu webáruházban a termosztát kategóriából a Home Lyric T6 Y6H810WF1034) terméket 62 690 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Termosztát,

Gyártó

Honeywell

Eladó

arukereso.hu

Ár

62 690 Ft

EAN

5025121381031

Gyakran ismételt kérdések a Home Lyric T6 Y6H810WF1034 kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Home Lyric T6 Y6H810WF1034?

A Home Lyric T6 Y6H810WF1034 terméket 62 690Ft-tól vásárolhatod meg a arukereso.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Home Lyric T6 Y6H810WF1034 terméket?

A Home Lyric T6 Y6H810WF1034 terméket például a arukereso.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Home Lyric T6 Y6H810WF1034 raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Home Lyric T6 Y6H810WF1034 Megnézheted a arukereso.hu oldalon.


❓ Mi a Home Lyric T6 Y6H810WF1034EAN kódja?

A Home Lyric T6 Y6H810WF1034 termék EAN kódja: 5025121381031



Még több terméket keresél a honeywell gyártótól?


Katalógusunkban az honeywell márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb honeywell termékeinek kínálatát.

A magazin legújabb cikkeiy