Home SDC9-21
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Termosztát |
| Gyártó | Honeywell |
| Eladó | arukereso.hu |
| Ajánljuk | Termosztát Honeywell |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Home SDC9-21a következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Termosztát
Home SDC9-21 |
269 326 Ft |
Teljes Home SDC9-21 termékleírás
Honeywell SDC9-21 külső hőmérsékletfüggő szabályozó készlet fali szereléshezA méltán híres Honeywell 1992 óta van jelen Magyarországon termékeivel, ezzel is erősítve a hazai automatizálási és szabályozástechnikai iparágakat. Vezető szerepét innovatív megoldásainak köszönheti, melyet szerte a világban különféle iparágak teljes körű kiszolgálásával érte el. A Honeywell időjárásfüggő szabályozó tökéletes választás otthonába. A szabály
A arukereso.hu webáruházban a termosztát kategóriából a Home SDC9-21) terméket 269 326 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
269 326 Ft |
| EAN |
Gyakran ismételt kérdések a Home SDC9-21 kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Home SDC9-21?
A Home SDC9-21 terméket 269 326Ft-tól vásárolhatod meg a arukereso.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Home SDC9-21 terméket?
A Home SDC9-21 terméket például a arukereso.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Home SDC9-21 raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Home SDC9-21 Megnézheted a arukereso.hu oldalon.
❓ Mi a Home SDC9-21EAN kódja?
A Home SDC9-21 termék EAN kódja: 4024627086229
Még több terméket keresél a honeywell gyártótól?
Katalógusunkban az honeywell márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb honeywell termékeinek kínálatát.