Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | Klarstein |
| Eladó | Klarstein.hu |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehéra következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér |
35 190 Ft |
|
|
|
Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér |
38 790 Ft |
Teljes Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér termékleírás
A fehér elegancia kellemes meleget biztosít mindenkinek, aki pizsamában és papucsban érzi magát a legjobban. A Klarstein Norderney konvekciós hősugárzó gondoskodik az egyenletes hőmérsékletnövelésről és hőelosztásról az akár 20 m²/40 m³ méretű helyiségekben. A két fűtési fokozatnak köszönhetőn az 1000 Watt teljesítményű Klarstein Norderney hősugárzó szükség szerint 15 - 35 °C-ra fűti a helyiséget. A nemesacél fűtőtestnek emellett sok előnye van: gyors és szagtalan fűtést biztosít, valamint hosszú élettartam jellemzi. A hőmérséklet érzékelőnek köszönhetően termosztát fenntartja a kívánt meleget fokra pontosan. A fagy detektor védi a helyiséget a túlzott lehűléstől és a fagykároktól, ezért nem engedi, hogy a hőmérséklet 5 °C alá csökkenjen. és ez még nem minden: az érzékelő felismeri, ha nyitva van az ablak a helyiségben, s ez esetben kikapcsol. A túlmelegedés elleni védelem és az energiatakarékos Eco üzemmód zárja a funkciók sorát. Az időzítő funkció beállítása esetén a konvekciós hősugárzó percre pontosan bekapcsol vagy kikapcsol, és ez egész hétre előre beprogramozható. A fröccsenő víz elleni védelemnek (IP24) köszönhetően a Norderney készülék nedves környezetben is elhelyezhető, mint pl. a konyha vagy a fürdőszoba. A hősugárzó flexibilisen használható szabadonálló készülékként és falra szerelve is, ugyanis a hozzá tartozó szerelő anyagot, illetve a lábakat is vele együtt szállítjuk. Minden beállítás elvégezhető az elülső érintésvezérelt panelen. A beépített LCD kijelző pedig információt szolgáltat a kiválasztott funkciókról, valamint jelzi a helyiség hőmérsékletét. Az elegáns fehér panel 5 mm vastag üvegből készült, így minden helyiségnek luxus hatást kölcsönöz. A stílusos Klarstein Norderney konvekciós hősugárzó gondoskodik a kellemes melegről egész héten - függetlenül attól, hogy milyen hideg van kint. Kérjük, vegye figyelembe: A készülék csak jól szigetelt helyiségekban való használatra vagy alkalmi használatra alkalmas.
A Klarstein.hu webáruházban a kategóriából a Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér) terméket 35 190 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
38 790 Ft |
| EAN |
Gyakran ismételt kérdések a Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér?
A Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér terméket 35 190Ft-tól vásárolhatod meg a Klarstein.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér terméket?
A Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér terméket például a Klarstein.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér Megnézheted a Klarstein.hu oldalon.
❓ Mi a Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehérEAN kódja?
A Klarstein Norderney, konvektor, 1000 W termosztát, időzítő, 20 m², fehér termék EAN kódja: 4060656104695
Még több terméket keresél a klarstein gyártótól?
Katalógusunkban az klarstein márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb klarstein termékeinek kínálatát.