Mini Moveo



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Illóolaj párologtató
Gyártó Millefiori
Eladó arukereso.hu
Ajánljuk Illóolaj párologtató Millefiori

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Mini Moveoa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Mini Moveo

7 592 Ft

Teljes Mini Moveo termékleírás

Millefiori Milano® Moveo hordozható illatdiffúzor Kompakt, USB-vel tölthető, hordozható illatdiffúzor. Kizárólag a hordozható diffúzorhoz való Millefiori® illatokkal használható. Az illat finom eloszlatásának köszönhetően gyengéden illatos párát bocsát ki a különböző működési üzemmódokban (közvetlenül az erre szolgáló illatokkal használandó – nincs szükség víz hozzáadására). Egyszerűen használható, ráadásul kön

A arukereso.hu webáruházban a illóolaj párologtató kategóriából a Mini Moveo) terméket 7 592 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Illóolaj párologtató,

Gyártó

Millefiori

Eladó

arukereso.hu

Ár

7 592 Ft

EAN

8051938697444

Gyakran ismételt kérdések a Mini Moveo kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Mini Moveo?

A Mini Moveo terméket 7 592Ft-tól vásárolhatod meg a arukereso.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Mini Moveo terméket?

A Mini Moveo terméket például a arukereso.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Mini Moveo raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Mini Moveo Megnézheted a arukereso.hu oldalon.


❓ Mi a Mini MoveoEAN kódja?

A Mini Moveo termék EAN kódja: 8051938697444



Még több terméket keresél a millefiori gyártótól?


Katalógusunkban az millefiori márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb millefiori termékeinek kínálatát.

A magazin legújabb cikkeiy