NEBO NEB-BAT-0007-G akkumulátor, 5000 mAh, 10,8 V, Li-ion
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Zseblámpa fényvető |
| Gyártó | Nebo |
| Eladó | Digibolt.hu |
| Ajánljuk | Zseblámpa fényvető Nebo |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
NEBO NEB-BAT-0007-G akkumulátor, 5000 mAh, 10,8 V, Li-iona következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Zseblámpa fényvető
NEBO NEB-BAT-0007-G akkumulátor, 5000 mAh, 10,8 V, Li-ion |
16 990 Ft |
Teljes NEBO NEB-BAT-0007-G akkumulátor, 5000 mAh, 10,8 V, Li-ion termékleírás
Hogyan biztosíthatja eszközei számára a maximális teljesítményt és hosszú üzemidőt?
A NEBO NEB-BAT-0007-G Li-ion akkumulátor kifejezetten nagy teljesítményű eszközökhöz lett tervezve, hogy folyamatos és megbízható energiaellátást biztosítson. Ez a 9000 mAh kapacitású, 10,8V feszültségű lítium-ion akkumulátor a legnagyobb igénybevétel mellett is stabil teljesítményt nyújt, miközben integrált védelemmel rendelkezik a biztonságos működés érdekében.
Erőteljes energiaforrás extrém felhasználásra
A 3x26650 Li-ion akkumulátor kiemelkedő teljesítménye lehetővé teszi a hosszú üzemidőt és a megbízható működést még nagy energiaigényű eszközök esetében is. A 10,8V-os feszültség biztosítja az optimális teljesítményt, így ideális választás a nagy fényerejű LED-es elemlámpák számára.
Kompatibilitás és célzott használat
Ez az akkumulátor kifejezetten a NEBO NEB-FLT-1015-G Davinci 18000 elemlámpával kompatibilis, így garantáltan biztosítja a megfelelő teljesítményt és hosszú üzemidőt ezen eszköz számára. Egyéb készülékekkel való kompatibilitás nem garantált.
Biztonságos működés integrált védelemmel
A beépített túltöltés- és kisülésvédelmi áramkör megakadályozza az akkumulátor károsodását, hosszabb élettartamot biztosítva. Ez a védelem csökkenti a túlmelegedés és a teljesítménycsökkenés kockázatát, így az akkumulátor biztonságosan és megbízhatóan használható.
Kompakt és strapabíró kivitel
A 202,5 mm x 25,4 mm x 25,4 mm méretű akkumulátor masszív kialakítású, így ellenáll a mindennapi használat során fellépő igénybevételnek. Tartósságának és erős felépítésének köszönhetően hosszú távon biztosít stabil energiát.
Miért érdemes a NEBO NEB-BAT-0007-G Li-ion akkumulátort választani?
- Nagyteljesítményű 3x26650 Li-ion akkumulátor 9000 mAh kapacitással
- Speciálisan tervezve a NEBO NEB-FLT-1015-G Davinci 18000 elemlámpához
- Beépített túltöltés- és kisülésvédelem a maximális biztonság érdekében
- Masszív és kompakt kialakítás, amely hosszú távú használatra készült
- Stabil energiaellátás a nagy teljesítményű eszközök számára
Ne hagyja, hogy eszközei lemerüljenek a legfontosabb pillanatokban! A NEBO NEB-BAT-0007-G Li-ion akkumulátor garantálja a megbízható és hosszú távú energiaellátást, így Ön mindig a maximális teljesítményt élvezheti!
A Digibolt.hu webáruházban a zseblámpa fényvető kategóriából a NEBO NEB-BAT-0007-G akkumulátor, 5000 mAh, 10,8 V, Li-ion) terméket 16 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
16 990 Ft |
Gyakran ismételt kérdések a NEBO NEB-BAT-0007-G akkumulátor, 5000 mAh, 10,8 V, Li-ion kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a NEBO NEB-BAT-0007-G akkumulátor, 5000 mAh, 10,8 V, Li-ion?
A NEBO NEB-BAT-0007-G akkumulátor, 5000 mAh, 10,8 V, Li-ion terméket 16 990Ft-tól vásárolhatod meg a Digibolt.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a NEBO NEB-BAT-0007-G akkumulátor, 5000 mAh, 10,8 V, Li-ion terméket?
A NEBO NEB-BAT-0007-G akkumulátor, 5000 mAh, 10,8 V, Li-ion terméket például a Digibolt.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A NEBO NEB-BAT-0007-G akkumulátor, 5000 mAh, 10,8 V, Li-ion raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron NEBO NEB-BAT-0007-G akkumulátor, 5000 mAh, 10,8 V, Li-ion Megnézheted a Digibolt.hu oldalon.
Még több terméket keresél a nebo gyártótól?
Katalógusunkban az nebo márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb nebo termékeinek kínálatát.