Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L 32903994
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Szoknyák |
| Gyártó | Nike |
| Eladó | glami.hu |
| Ajánljuk | Szoknyák Nike |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L 32903994a következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Szoknyák
Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L 32903994 |
29 990 Ft |
Teljes Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L 32903994 termékleírás
Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L Szín Fehér. Szabás Regular / Normál. Alsó szegély Normál. Mandzsetta Elasztikus. Részletek Hímzés az elülső oldalon. oldalzsebek. Rögzítés Húzózsinór. Részletek Hímzés logóval. A modell magassága 175 cm. A modell mérete S. Szezon Nyár. Szezon Tavaszi. Termékkód: IB2034-121. Minden elérhető méret: XS, S, M, L. Anyag Összetétel: 100% Pamut Kezelési útmutató: Mosógépben mosható 30º, Azonos színű ruhákkal mosható, Ne vasaljon a grafika felett, Nebělit, Nem vegytisztítható, Vasaló a legalacsonyabb fokozaton, Alacsony fokozaton centrifugázható, Fejjel lefelé mosás Részletek A modell mérete: SA modell magassága: 175 cmSzabás: Regular / NormálAlsó szegély: NormálMandzsetta: ElasztikusRészletek: Hímzés az elülső oldalon, Hímzés logóvalZsebek: oldalzsebekRögzítés: HúzózsinórTermékkód: IB2034-121Made in China Mérettáblázat | MÉRET | DERÉK (CM) | CSÍPŐ (CM) | MAGASSÁG | |--------|------------|------------|----------| | XS | 60-67 | 84-91 | 163-173 | | S | 67-74 | 91 -98 | 163-173 | | S-T | 67-74 | 91 -98 | 173-183 | | M | 74-81 | 98-105 | 163-173 | | M-T | 74-81 | 98-105 | 173-183 | | L | 81-88 | 105-112 | 163-173 | | L-T | 81-88 | 105-112 | 173-183 | | XL | 88-98 | 112-120 | 163-173 | | XL-T | 88-98 | 112-120 | 173-183 | | XXL | 98-108 | 120-128 | 163-173 | | XXL-T | 98-108 | 120-128 | 173-183 | | XXXL | 108-118 | 128-136 | 163-173 | | XXXL-T | 108-118 | 128-136 | 173-183 |
A glami.hu webáruházban a szoknyák kategóriából a Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L 32903994) terméket 29 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
Gyakran ismételt kérdések a Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L 32903994 kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L 32903994?
A Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L 32903994 terméket 29 990Ft-tól vásárolhatod meg a glami.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L 32903994 terméket?
A Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L 32903994 terméket például a glami.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L 32903994 raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Nike Sportswear Womens Cargo Mini Skirt Summit White/ Black L 32903994 Megnézheted a glami.hu oldalon.
Még több terméket keresél a nike gyártótól?
Katalógusunkban az nike márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb nike termékeinek kínálatát.