OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Illatszer ékszer Hajápolás Samponok |
| Gyártó | OLAPLEX |
| Eladó | Alza.hu |
| Ajánljuk | Samponok OLAPLEX |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 mla következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Samponok
OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml |
25 990 Ft |
Teljes OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml termékleírás
Sampon OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml:Sampon OLAPLEX No. A 4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo egy heti rendszerességű, mélytisztító sampon, amely széles spektrumú tisztító rendszert használ, amely eltávolítja a hajat nehezítő és károsító szennyeződéseket anélkül, hogy károsítaná a haj szerkezetét. A tiszta haj egészségesebb megjelenésű, és jobban felszívja a mélyápoló kezelést, amely segít helyreállítani, megerősíteni és védeni a hajat. A fejlett, széles spektrumú tisztítórendszer nem csak a kemény víz ásványi anyagait, az üledéket és a zsírt távolítja el. A szennyeződések szélesebb körét vonja ki a hajból, beleértve a nehézfémeket, a klórt és a szennyeződéseket. Nem tartalmaz szilikonokat, ásványi olajokat, szulfátokat, ftalátokat, DEA-t, aldehideket, és nem tesztelték állatokon. Az OLAPLEX No. 4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml sampon főbb jellemzőiHelyreállítja, erősíti és védiFejlett, széles spektrumú tisztító rendszerEltávolítja a kemény víz ásványi anyagait, a lerakódásokat és a zsírosodástA szennyeződések szélesebb körét...
A Alza.hu webáruházban a samponok kategóriából a OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml) terméket 25 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
25 990 Ft |
| EAN |
Gyakran ismételt kérdések a OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml?
A OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml terméket 25 990Ft-tól vásárolhatod meg a Alza.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml terméket?
A OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml terméket például a Alza.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml Megnézheted a Alza.hu oldalon.
❓ Mi a OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 mlEAN kódja?
A OLAPLEX Clarifyng Shampoo 4C 1000 ml termék EAN kódja: 850018802710
Még több terméket keresél a olaplex gyártótól?
Katalógusunkban az olaplex márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb olaplex termékeinek kínálatát.