Stadler Form Viktor Black
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Háztartási kisgép Légtisztítás és légkezelés Légtisztítók |
| Gyártó | Stadler Form |
| Eladó | Alza.hu |
| Ajánljuk | Légtisztítók Stadler Form |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Stadler Form Viktor Blacka következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Légtisztítók
Stadler Form Viktor Black |
113 390 Ft |
Teljes Stadler Form Viktor Black termékleírás
Légtisztító Stadler Form Viktor Black:A VIKTOR légtisztító megszabadítja környezetét a portól, a cigarettafüsttől, a baktériumoktól, a vírusoktól és a pollenektől. Egy legfeljebb 50 m2-es helyiség levegőjét képes megszűrni. Kompakt méret, alacsony zajszint, aromadiffúzor. Szeretnél tiszta levegőt otthonáodan? A VIKTOR légtisztító megszabadítja környezetedet a portól, a cigarettafüsttől, a baktériumoktól, a vírusoktól és a pollenektől. 200 mm légkibocsátássalakár egy 50 m2-es helyiség levegőjét is képes megszűrni. A készülék rendkívül kompakt méretű, így könnyen elhelyezhető bárhol. Az alacsony zajszintnek köszönhetően a légtisztítót akár éjszakára is gond nélkül használhatod. A tiszta levegőhöz illatot is adhatsz kedvenc aromaesszenciád formájában. A Viktor légtisztító az Európai Allergia Kutató Központ ECARF minősítését is megkapta. Legfontosabb jellemzőkeltávolítja a port, a cigarettafüstöt, a baktériumokat, a vírusokat és a polleneketakár 50 m2-es helyiség levegőjének szűrése is alkalmasalkalmas allergiásoknakaroma diffúzor az otthonod...
A Alza.hu webáruházban a légtisztítók kategóriából a Stadler Form Viktor Black) terméket 113 390 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória |
Háztartási kisgép, Légtisztítás és légkezelés, Légtisztítók, |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
113 390 Ft |
| EAN |
Gyakran ismételt kérdések a Stadler Form Viktor Black kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Stadler Form Viktor Black?
A Stadler Form Viktor Black terméket 113 390Ft-tól vásárolhatod meg a Alza.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Stadler Form Viktor Black terméket?
A Stadler Form Viktor Black terméket például a Alza.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Stadler Form Viktor Black raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Stadler Form Viktor Black Megnézheted a Alza.hu oldalon.
❓ Mi a Stadler Form Viktor BlackEAN kódja?
A Stadler Form Viktor Black termék EAN kódja: 802322002119
Még több terméket keresél a stadler form gyártótól?
Katalógusunkban az stadler form márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb stadler form termékeinek kínálatát.